امروز: دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعدادهای برتر

بنیاد ملی نخبگان بر اساس آیین‌نامه «اعطای جایزه‌های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397 با هدف توسعه دایره نخبگانی و امکان بهره‌مندی دانشجویان برتر همه دانشگاه‌های استان از تسهیلات بنیاد، تسهیلات ویژه‌ای را در قالب چهار جایزه‌ی آموزش، پژوهش، فناوری و فرهنگ شامل موارد متعددی از قبیل راتبه دانشجویی، اعتبار آموزشیاری، اعتبار پژوهش‌یاری و ...  به دانشجویان صاحب استعداد برتر در دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشگاه‌های استان اعطا می‌کند.

شرایط بهره‌مندی از این تسهیلات و مهم‌ترین نکات آن به شرح زیر است:
دانشجویان هر یک از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور که واجد شرایط مذکور در« شیوه نامه اعطای جایزه های تحصیلی به دانشجویان صاحب استعداد برتر در سال تحصیلی 98-1397» می‌توانند در این رقایت شرکت کنند.

1_ ثبت‌نام دانشجویان فعلی دانشگاه‌ها از تاریخ 97/4/5 آغاز می‌شود و فرصت نهایی برای تکمیل پرونده و ارائه درخواست، پانزدهم مردادماه سال جاری است.

ضروری است دانشجویان متقاضی، اطلاعات خود را به همراه تصاویر مدارک مثبته، در سامانه اطلاعاتی بنیاد به نشانی sina.bmn.ir بارگذاری یا به‌روزرسانی کنند و پس از آن، حداکثر تا تاریخ 97/5/15 گزینه «درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌های تحصیلی» را در بخش «ثبت درخواست‌های» سامانه انتخاب کنند.

2_ پس از بررسی پرونده‌ها و انتخاب برگزیدگان، نتایج از طریق سامانه سینا به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. ثبت اطلاعات،‌ بررسی پرونده و اعلام نتایج، صرفاً از طریق سامانه مذکور و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

شایان ذکر است این مهلت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

تذکر 1_ آخرین معدل تحصیلی متقاضیان، از دانشگاه محل تحصیل استعلام خواهد شد و در این خصوص نیازی به درج مدرک در سامانه نیست؛ اما برای معدل‌های مقاطع قبلی، لازم است مستندات در سامانه ثبت شود.

تذکر 2_  زمان ثبت نام دانشجویان نو ورود در هر یک از مقاطع تحصیلی، مهر ماه سال جاری خواهد بود که اطلاعیه آن متعاقباً در وب‌گاه بنیاد درج خواهد شد.

تذکر 3_ با توجه به این که سامانه سینا به تازگی راه‌اندازی شده است، بدیهی است مانند هر سامانه دیگری، در ابتدای کار با مشکلاتی مواجه خواهد شد که با صبوری و همراهی مخاطبان و نیز دریافت بازخوردهای آنان، به تدریج مرتفع خواهند شد.

از این رو خواهشمند است مشکلات، نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص سامانه سینا، به نشانی contact-us@bmn.ir ارسال فرمایید.

جهت هرگونه سؤال در این خصوص با شماره 06633239892 داخلی (2)، آقای کلانتری تماس حاصل فرمایید.  

 

 


١٣:٢١ - چهارشنبه ٦ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٤٢٦٨    /    تعداد نمایش : ١٦١٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات