اخبار

نشست شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شد

۱۴۰۲/۰۶/۲۶

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، نشست شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان به ریاست دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه لرستان، در این نشست که روز یکشنبه، 26 شهریورماه سال جاری در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه لرستان برگزار شد دکتر محمد حیاتی، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان و دبیر شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان، گزارش کاملی از برنامه‌های پیشنهادی تهیه شده معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برای سال تحصیلی جدید ارائه کرد.

در این نشست، اعضاء به بحث، گفت‌وگو و تبادل نظر درباره برنامه‌های پیشنهادی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان برای آغاز سال تحصیلی جدید و ترم تحصیلی جدید، پرداختند.

مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان نیز در این نشست حضور داشتند و نقطه‌نظرات خود را در رابطه با راهکارهای پیشنهادی برای ارتقای کیفیت و اثربخشی برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان در سال تحصیلی جدید، بیان کردند.

از جمله برنامه‌های پیشنهادی همچون برگزاری نشست‌های گفت‌وگومحور با والدین دانشجویان، برنامه‌های کاربردی مهارت‌محور دانشجویی، اردوهای فرهنگی، اجتماعی، دینی، مذهبی دانشجویی، نشست‌های فرهنگی، توجیهی برای دانشجویان نو ورود و سایر برنامه‌ها، مورد بحث و گفت‌وگوی اعضای شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان قرار گرفت.

دکتر علی نظری، رئیس دانشگاه لرستان در این نشست بر اهمیت جایگاه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی، دینی و مذهبی دانشجومحور باتوجه به تأکیدات موجود در رهنمودهای حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) درباره جایگاه نهاد دانشگاه در گفتمان انقلاب اسلامی و تمدن‌سازی نوین اسلامی تأکید کرد.

رئیس دانشگاه لرستان خواهان شد مشارکت تشکل‌ها، کانون‌ها، انجمن‌های دانشجویی در فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی سال تحصیلی جدید افزایش یابد، همچنین، دانشکده‌های دانشگاه لرستان نیز آمادگی کامل برنامه‌محور برای تهیه و اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانشکده‌ها با هماهنگی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه داشته باشند.

در نشست مذکور، برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی تشکل‌های دانشجویی دانشگاه لرستان نیز مطرح شد و مورد بحث و گفت‌وگوی اعضاء قرار گرفت.

همچنین در این نشست، درباره برنامه‌های پیشنهادی فرهنگی و اجتماعی مراکز اقماری آموزش عالی وابسته به دانشگاه لرستان، تبادل نظر شد.

گزارش تصویری

۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۱
۷۴۹ بازدید