امروز: شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

معارفه‌ی سرپرست جدید و تکریم مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان

سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، معارفه و از خدمات مسئول پیشین نهاد، قدردانی شد.  

صبح دوشنبه 24 اردیبهشت، آیین معارفه‌ی حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی قدرتی به‌عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان و تکریم مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیداسماعیل حسینی در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد.

در این آیین، معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای کشور، حجت الاسلام و المسلمین تقوی، رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی و سایر اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، مسئولان دفاتر نهادهای مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های مختلف استان، رؤسای دانشگاههای علوم پزشکی لرستان، دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، دانشگاه پیام نور استان لرستان، رؤسای مراکز دینی، علمی، دانشگاهی استان، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه لرستان، برخی مدیران استان و دانشجویان حضور داشتند.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیداسماعیل حسینی به مدت هفت سال مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان و دانشگاه لرستان را برعهده داشت.

وی مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای استان را همچنان برعهده خواهد داشت و حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی قدرتی که مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوده است به‌عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان معارفه شد.

رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی و سایر رؤسای دانشگاههای استان و مراکز علمی و آموزشی استان با اهداء هدایایی از خدمات حجت‌الاسلام و المسلمین سیداسماعیل حسینی قدردانی کردند.

رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی در سخنانی گفت:«حاج آقا حسینی انسانی بسیار پرتلاش بودند و عملکرد ایشان فراجناحی بود».

دکتر عزیزی اظهار داشت:«اقدامات و عملکرد حاج آقا حسینی مصداق بارز وحدت بین دانشگاه و حوزه بود».

وی تشریح کرد:«نوع مدیریت حاج آقا حسینی یک الگو در جهت تقویت وحدت و تقویت فضای آرامش در دانشگاه بوده است».

رئیس دانشگاه لرستان گفت:«نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان خدمات خوب و اثربخشی در دانشگاه لرستان انجام داده است».

وی تصریح کرد:«حاج آقا حسینی همیشه روحیه‌ای تعاملی مبتنی بر برادری و همکاری داشته است».

دکتر عزیزی در مورد سرپرست جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان نیز اظهار داشت:«بنده افتخار آشنایی با حاج آقا قدرتی را در هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی داشته‌ام و ایشان نیز از چهره‌های متعهد و با اخلاق هستند و ان شاءالله همکاری ما با نهاد همچون گذشته تداوم خواهد داشت».

مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سیداسماعیل حسینی نیز در سخنانی گفت:«همواره تلاش کرده‌ام به تفکرات مختلف سیاسی احترام عملی بگذارم».

وی تشریح کرد:«اعتقاد به مسجدمحوری دارم و تلاشم این بوده است فعالیت در مسجد دانشگاه تقویت شوند؛ زیرا حضرت امام (ره) فرمودند: مسجد سنگر است».

حجت‌الاسلام و المسلمین حسینی اظهار داشت:«لرستان برای من مدرسه بوده است و مردم استان لرستان مردمانی باصفا، با محبت و ولایت‌مدار هستند».

مسئول پیشین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان ادامه داد:«حمایت از دانشگاهیان و تلاش برای رفع مشکلات آنها در حد توانم را انجام داده‌ام و نگاه سلیقه‌ای نیز به تشکل‌های دانشجویی نداشته‌ام و از همه تشکل‌ها با هر نوع تفکری که داشته‌اند حمایت کرده‌ام».

وی بیان داشت:«دفاع از ارزشهای دینی و انقلابی همواره باید مدنظر همه‌ی ما باشد».


 


١٤:٢٣ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٤١٥٣    /    تعداد نمایش : ١٧٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات