امروز: پنج شنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار و معاون عمرانی استاندار از دو پروژه (دانشگاه لرستان)

استاندار لرستان و معاون عمرانی استاندار از محل ساخت تقاطع ورودی دانشگاه لرستان بازدید کردند.

سیدموسی خادمی و احمدمرادپور، غروب روز دوشنبه ۲۸ خردادماه راهی منطقه کهریز خرم آباد شدند و از محل ساخت تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه لرستان بازدید کردند. فرماندار خرم آباد، اسد عبدالهی نیز در این بازدید حضور داشت.

این تقاطع هفت کیلومتر مسیر تردد به دانشگاه لرستان را از سمت خرم آباد کوتاه تر میکند.

ساخت تقاطع از مطالبات دانشگاهیان دانشگاه لرستان است. در این منطقه، همچنین دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه پیام نور خرم آباد نیز قرار دارند که ساخت تقاطع غیرهمسطح به نفع آنها نیز خواهد بود.

رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی میگوید: با پیگیری‌های دو نماینده خرم آباد و چگنی، جناب آقای دکتر بیرانوندی و جناب آقای ملکشاهی راد، مبلغ چهار میلیارد تومان برای ساخت این تقاطع غیرهمسطح اختصاص یافته است.

وی از تلاشهای مستمر و مداوم استاندار لرستان، معاون عمرانی استاندار و مدیر دفتر فنی استانداری (موسوی) در جهت تلاش برای شروع هرچه سریعتر ساخت تقاطع غیرهمسطح ورودی دانشگاه لرستان، سپاسگزاری و قدردانی کرد.

همچنین، چند ساعت قبل از بازدید، در همین روز، معاون عمرانی استاندار لرستان، احمد مرادپور از ساختمان مرکزی دانشگاه لرستان که مراحل پایانی ساخت خود را طی میکند بازدید کرد.

این ساختمان با زیربنای بیش از ۶ هزار مترمربع و با اعتباری بیش از 8 (هشت ) میلیارد تومان، مراحل پایانی ساخت خود را طی میکند.

رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی و معاون پشتیبانی دانشگاه لرستان، دکتر محمد جعفری و مسئولان و کارشناسان امور عمرانی دانشگاه در این بازدید، مرادپور را همراهی میکردند و توضیحات لازم درباره پروژه را ارائه کردند.

معاون عمرانی استاندار لرستان، احمد مرادپور نیز گفت: «رئيس دانشگاه لرستان در زمینه جذب به موقع اعتبارات، عملکرد موفقی داشته است و حتی زودتر از موعد، اعتبارات را جذب کرده و این یک عملکرد مثبت است.»

در بازدیدهای فوق، مدیر دفتر فنی استانداری لرستان (موسوی) نیز حضور داشت.

 

                                                                      


٠٨:٣٠ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٤٢٤٣    /    تعداد نمایش : ١٣٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات