ورود - عضویت
در صورتی که هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق عضویت اقدام نمائید! close
امروز: چهارشنبه ٠٧ تير ١٣٩٦
صفحه اصلي > اعضای هیأت علمی > لیست اعضاء > به ترتیب حروف الفبا 
فريده آذرباني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
آرش آذرفر دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي دانشیار صفحه خانگی
كامبيز ابراري واجاري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
عبداله احتشام نیا دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی باغبانی استادیار صفحه خانگی
عبدالرضا احمدي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی گياه پزشکي استادیار صفحه خانگی
هادي احمدي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات دانشیار صفحه خانگی
احمد احمدي خلجي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
نادر اسديان فيلي دانشکده علوم پایه گروه آموزشی آمار استادیار صفحه خانگی
احمد اسماعيلي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات دانشیار صفحه خانگی
محمودرضا اسماعيلي دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت دانشیار صفحه خانگی
امير اكباتاني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك مربی صفحه خانگی
ناصر اكبري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات استادیار صفحه خانگی
سيد نجم الدين الماسي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن مربی صفحه خانگی
علي الماسي منفرد دانشکده مرکز الشتر مرکز آموزش عالي الشتر مربی صفحه خانگی
سیدمحمدرضا امامی میبدی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
امير محمد اميري دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران مربی صفحه خانگی
علي اميري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي جغرافيا استادیار صفحه خانگی
حمزه اميري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي دانشیار صفحه خانگی
حکمت اميري دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي شهرسازی استادیار صفحه خانگی
فریدون امیدی نسب دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران استادیار صفحه خانگی
مهرداد امیری دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي استادیار صفحه خانگی
امیدعلی اکبرپور دانشکده کشاورزی گروه آموزشی زراعت و اصلاح نباتات استادیار صفحه خانگی
ليلا اکبريان فيضي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي مهندسی پلیمر استادیار صفحه خانگی
محسن ایزدی دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی مکانیک استادیار صفحه خانگی
بيژن باجلان دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات مربی صفحه خانگی
ضيا الدين باده يان دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
علي باراني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي دانشیار صفحه خانگی
کيانوش باراني بيرانوند دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن استادیار صفحه خانگی
عيدي بازگير دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی گياه پزشکي استادیار صفحه خانگی
سالار باهر دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك دانشیار صفحه خانگی
اشکان بنان دانشکده کشاورزی گروه آموزشی علوم دامی استادیار صفحه خانگی
عبدالرحيم بهاروند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
علي بهاري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك دانشیار صفحه خانگی
همايون بهرامي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک استادیار صفحه خانگی
محسن بهرامي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
مصطفي بهرامي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی استادیار صفحه خانگی
ايمان بهرامي چگني دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران مربی صفحه خانگی
سيف الله بهرامي کيا دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
رضا بيرانوند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
زينب بيگلري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک استادیار صفحه خانگی
محسن بیات دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
نوشین بیرجندی دانشکده کشاورزی استادیار صفحه خانگی
امير پازوكي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن استادیار صفحه خانگی
بهمن پری زادیان کاوان دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي استادیار صفحه خانگی
محمد حسين پور سعيد دانشکده علوم پایه گروه آموزشی آمار استادیار صفحه خانگی
بابك پيله ور دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري دانشیار صفحه خانگی
حسن . ترابي پوده دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
فرج اله ترنیان دانشکده کشاورزی استادیار صفحه خانگی
علي ثامري پور دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي دانشیار صفحه خانگی
جهانبخش ثواقب دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استاد صفحه خانگی
امين جايدري دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی استادیار صفحه خانگی
محمد جعفري دانشکده اقتصاد گروه آموزشي علوم اقتصادي استادیار صفحه خانگی
شهريار جعفري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی گياه پزشکي دانشیار صفحه خانگی
مریم جلیلیان دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استادیار صفحه خانگی
امین جمشیدی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
مجتبي جوادي نيا دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي مربی صفحه خانگی
عبدالحسين جودكي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي دانشیار صفحه خانگی
محمد چايچي طهراني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي مربی صفحه خانگی
حسين چراغي وش دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استادیار صفحه خانگی
فريدون چوبدار دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
حسین حاتمی دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی مکانیک استادیار صفحه خانگی
حبیب حاتمی کنکبود دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی معارف استادیار صفحه خانگی
سید حسام الدین حجازی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
عیسی حزباوی دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی مکانیک ماشینهای کشاورزی استادیار صفحه خانگی
امين حسنوند دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي مهندسی پلیمر استادیار صفحه خانگی
محمد رضا حسني جليليان دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي دانشیار صفحه خانگی
غلامحسين حسيني دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي استادیار صفحه خانگی
مجتبي حسيني دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران دانشیار صفحه خانگی
سيد محسن حسيني موءخر دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
امير حمزه حقي آبي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استاد صفحه خانگی
علي حقي زاده دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبیعی مرتع و آبخیزداری استادیار صفحه خانگی
محمد حكاك دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت استادیار صفحه خانگی
فرحمن حكيم پور دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی استادیار صفحه خانگی
سعيد حيدري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات مربی صفحه خانگی
علي حيدري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي دانشیار صفحه خانگی
رسول حيدري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
محمد حیاتی دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن استادیار صفحه خانگی
مجيد خالداري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي استادیار صفحه خانگی
حامد خداياري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
محمدرضا خدايي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي مربی صفحه خانگی
آرش خردمند كلور دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی استاد صفحه خانگی
سهم الدين خزائي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
محمد خسروي شكيب دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
اصغر خسروي نجف آبادي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي مربی صفحه خانگی
حشمت الله خسروي نيا دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي استاد صفحه خانگی
کبری خسروی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استادیار صفحه خانگی
شهرام خوشنواز دانشکده مرکز الشتر مرکز آموزش عالي الشتر مربی صفحه خانگی
عباس دادخواه تهراني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی استادیار صفحه خانگی
مهرداد دادستاني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استاد صفحه خانگی
احمد دالوند دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران استادیار صفحه خانگی
ماشاالله دانشور دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات استادیار صفحه خانگی
نیلوفر درستی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي معدنی استادیار صفحه خانگی
مصطفي درويش نيا دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی گياه پزشکي دانشیار صفحه خانگی
عابدين درويشي پور دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي استادیار صفحه خانگی
امید دزفولیان دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی دانشیار صفحه خانگی
حسين دوستي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك مربی صفحه خانگی
مهدی ذوالفقاری دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
عباس رئیسی سرتشنیزی دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی استادیار صفحه خانگی
علیرضا راکی دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی استادیار صفحه خانگی
مسعود رحمتی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی استادیار صفحه خانگی
محسن رحمتی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ دانشیار صفحه خانگی
مهدی رحیمیان دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی توسعه روستایی استادیار صفحه خانگی
رضا رشيدي خبير دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن مربی صفحه خانگی
احسان رشيديان دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی استادیار صفحه خانگی
زينب رشيديان دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
حسين رضايي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران مربی صفحه خانگی
بهروز رضايي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي معدنی استادیار صفحه خانگی
بهروز رضايي علم دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق دانشیار صفحه خانگی
عبدالحسين رضايي نژاد دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی باغبانی دانشیار صفحه خانگی
فاطمه رضایی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
اسمعيل رك رك دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق استادیار صفحه خانگی
شهرام رهنما حسنوند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی معارف اسلامی استادیار صفحه خانگی
محمد رضا روزبه دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي دانشیار صفحه خانگی
رضا زارعي سهاميه دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي دانشیار صفحه خانگی
بهمن زاهدي دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی باغبانی استادیار صفحه خانگی
عابدين زبردستي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي معدنی استاد صفحه خانگی
حسن زمانيان دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي دانشیار صفحه خانگی
سعيد زهر ه وند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
حسين زيني وند دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبیعی مرتع و آبخیزداری دانشیار صفحه خانگی
حسين زيني وند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ مربی صفحه خانگی
رامين ساريخاني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
كيانوش سبزي پور دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي کامپيوتر مربی صفحه خانگی
موسی سبزی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
رضا سپهوند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك دانشیار صفحه خانگی
رضا سپهوند دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت دانشیار صفحه خانگی
محمد علي سپهوندي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
آزيتا ستار دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربيتي استادیار صفحه خانگی
ناهيد سرلك دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي تجزیه دانشیار صفحه خانگی
بيتا سعيدي عبدي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ مربی صفحه خانگی
مهری سعیدی نیا دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
بابك سميعي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک دانشیار صفحه خانگی
اكبر سهرابي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی خاکشناسی استادیار صفحه خانگی
علي سوخته زاري دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی دانشیار صفحه خانگی
ابراهیم سوری دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
جواد سوسني دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
سید محمد سيد عليزاده گنجي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن استادیار صفحه خانگی
محمود رضا شاكرمي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق دانشیار صفحه خانگی
جهانشير شاكرمي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی گياه پزشکي دانشیار صفحه خانگی
حميدرضا شاملوئي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک استادیار صفحه خانگی
کيانا شاه زماني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
سيد علاءالدين شاهرخي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ دانشیار صفحه خانگی
سيد نجم الدين شاهرخي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي مربی صفحه خانگی
مهدي شاهين دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
بابک شاهی نژاد دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
نادر شجاعي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق مربی صفحه خانگی
سیامک شرفی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی جغرافیا استادیار صفحه خانگی
مجید شریفی پور دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
حميدرضا شكراني دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی استادیار صفحه خانگی
محمود شكوري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي مربی صفحه خانگی
نعمت شمس دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی استادیار صفحه خانگی
فيض اله شهبازي دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی مکانیک ماشینهای کشاورزی دانشیار صفحه خانگی
شهاب شهيداني دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
مظفر شکری راد دانشکده گروه آموزشی مکانیک استادیار صفحه خانگی
اکرم شیخی دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق استادیار صفحه خانگی
مسعود صادقي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
طاهره صادقي تحصيلي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
رضا صادقي سرابي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک دانشیار صفحه خانگی
امین صالحی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
قاسم صحرائي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي دانشیار صفحه خانگی
مجيد طاعتي دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم پایه دانشیار صفحه خانگی
مسعود طاهري نيا دانشکده اقتصاد گروه آموزشي علوم اقتصادي استادیار صفحه خانگی
امین طاهری گراوند دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی مکانیک ماشینهای کشاورزی استادیار صفحه خانگی
ناصر طهماسبي پور دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبیعی مرتع و آبخیزداری استادیار صفحه خانگی
زهرا طهماسبي نمکي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
توران طولابي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
كامران عادلي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
محسن عادلي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی استاد صفحه خانگی
محسن عارف نژاد دانشکده علوم اقتصادی و اداری گروه آموزشی مدیریت استادیار صفحه خانگی
افسانه عالي نژاديان دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی خاکشناسی استادیار صفحه خانگی
حامد عباسي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي جغرافيا استادیار صفحه خانگی
محسن عباسي دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم پایه دانشیار صفحه خانگی
ناصر عباسي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي دانشیار صفحه خانگی
محمد عباسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
محسن عبدالهي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
یاسین عبدی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
علي ياور عزيزپور فرد دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی مربی صفحه خانگی
خسرو عزيزي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات دانشیار صفحه خانگی
احسان عزيزي خادم دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي کامپيوتر مربی صفحه خانگی
شيرمحمد علي پور عبدلي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي مربی صفحه خانگی
مسعود عليرضايي دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم پایه دانشیار صفحه خانگی
كمال عليزاده دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي تجزیه دانشیار صفحه خانگی
محمد عليزاده دانشکده اقتصاد گروه آموزشي علوم اقتصادي استادیار صفحه خانگی
حميدرضا عيسوند دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات دانشیار صفحه خانگی
مريم عيسوند دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي کامپيوتر مربی صفحه خانگی
فيروزه غضنفري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي دانشیار صفحه خانگی
بهمن غضنفري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي دانشیار صفحه خانگی
امير قاسم غضنفري مطلق دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي دانشیار صفحه خانگی
سعيد غلامرضايي دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی توسعه روستایی استادیار صفحه خانگی
سيمين غلامرضايي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
علی غلامی فرد دانشکده علوم پایه گروه آموزشی زیست شناسی استادیار صفحه خانگی
عليرضا غياثوند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي تجزیه استاد صفحه خانگی
محمد فتحی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی استادیار صفحه خانگی
امیر فدایی فر دانشکده کشاورزی گروه آموزشی علوم دامی استادیار صفحه خانگی
قاسم فرجانی کیش دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی استادیار صفحه خانگی
سعيد فرح بخش دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربيتي دانشیار صفحه خانگی
سعيد فرهادي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي معدنی استاد صفحه خانگی
محمد مهدي فرهپور دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
حسين فلاحي اصل دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي استادیار صفحه خانگی
محمد فيضيان دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی خاکشناسی استادیار صفحه خانگی
رضا قائد رحمتي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشي معدن استادیار صفحه خانگی
محمد حسين قاروني دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم پایه استادیار صفحه خانگی
آرتيمس قاسمي دهنوي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
مجتبي قاسمي كمالوند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
عزت اله قدم پور دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي دانشیار صفحه خانگی
علیرضا قلی پور دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي فیزیک استادیار صفحه خانگی
رضوان قنبری موحد دانشکده کشاورزی گروه آموزشی توسعه روستایی استادیار صفحه خانگی
عبدالرضا قوامي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي استادیار صفحه خانگی
مجتبي گراوند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
احسان گرایی دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربیتی استادیار صفحه خانگی
داريوش گودرزي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات مربی صفحه خانگی
محمد گودرزي دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت استادیار صفحه خانگی
بابك ماسوري دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي استادیار صفحه خانگی
حميد رضا ماكنعلي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربيتي مربی صفحه خانگی
حميد رضا متين فر دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی خاکشناسی دانشیار صفحه خانگی
سعيد محمد زاده دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي دانشیار صفحه خانگی
عبدالناصر محمدی غلامی دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
مريم مددکار حق جو دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
صفيه مرادخاني دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
حميرا مرادي چمهء دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي مربی صفحه خانگی
محمود رضا مراديان دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي استادیار صفحه خانگی
علي اکبر مراديان قبادي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استادیار صفحه خانگی
مجتبی مرادی پور دانشکده علوم پایه مرکز اقماری کوهدشت استادیار صفحه خانگی
عبدالرضا(محبوب) مصلايي دانشکده علوم پایه گروه آموزشی آمار مربی صفحه خانگی
عباس معدن دار آراني دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربيتي استادیار صفحه خانگی
ايرج مغفوري مقدم دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي دانشیار صفحه خانگی
عباس ملكي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
شهرام ملكي دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی استادیار صفحه خانگی
رحيم ملک نيا دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
يعقوب منصورپناه دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی دانشیار صفحه خانگی
اردشير منظمي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي معارف اسلامي استادیار صفحه خانگی
ابراهيم مهدي پور دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی دانشیار صفحه خانگی
مجتبي مهدي زاده دانشکده مرکز پلدختر مرکز آموزش عالي پلدختر مربی صفحه خانگی
روح اله مهديان طرقبه دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استادیار صفحه خانگی
وحید مهرداد دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق استادیار صفحه خانگی
سيد عبد المجيد موسوي دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق استادیار صفحه خانگی
سيد نجم الدين موسوي دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت استادیار صفحه خانگی
سيد مجتبي موسوي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي استادیار صفحه خانگی
صادق موسوی فرد دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی باغبانی استادیار صفحه خانگی
صبا موسیوند دانشکده علوم پایه گروه آموزشي فيزيك استادیار صفحه خانگی
حسن مومیوند دانشکده کشاورزی گروه آموزشی مهندسی کشاورزی باغبانی استادیار صفحه خانگی
علي مير دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق دانشیار صفحه خانگی
سيد مرتضي مير افضل دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
رحيم مير نصوري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی استادیار صفحه خانگی
فضل اله ميردريکوند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
سيدمحمود ميرزايي الحسيني دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب دانشیار صفحه خانگی
فرهاد نامداري دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق دانشیار صفحه خانگی
حسن نایب زاده دانشکده دامپزشکی گروه آموزشی پاتوبیولوژی دانشیار صفحه خانگی
مريم نصراصفهاني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
علی حیدر نصرالهی دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
منوچهر نصری دانشکده کشاورزی استادیار صفحه خانگی
بهروز نصيري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي جغرافيا استادیار صفحه خانگی
اميرهوشنگ نظر پوري دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت استادیار صفحه خانگی
داريوش نظري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ استادیار صفحه خانگی
عليرضا نظري مهروراني دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
فرهاد نظريان فيروزآبادي دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي زراعت و اصلاح نباتات استاد صفحه خانگی
علی نظری دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی زبان و ادبیات عرب استاد صفحه خانگی
حامد نقوی دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی منابع طبيعي جنگلداري استادیار صفحه خانگی
حسن نوروزيان دانشکده دامپزشکی گروه آموزشي علوم درمانگاهی استادیار صفحه خانگی
علي نوري دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي دانشیار صفحه خانگی
نوذر نيازي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي استادیار صفحه خانگی
ايرج نيك پي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي علوم تربيتي استادیار صفحه خانگی
فرانک هادي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زيست شناسي استادیار صفحه خانگی
سيد پيمان هاشمي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي تجزیه استاد صفحه خانگی
مصطفي هياتي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات انگليسي مربی صفحه خانگی
حجت وحدتي دانشکده اقتصاد گروه آموزشي مديريت استادیار صفحه خانگی
وحيد ولي پور ده نو دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشی تربیت بدنی استادیار صفحه خانگی
حسن علي ويس کرمي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي روانشناسي استادیار صفحه خانگی
حميدرضا کارگر دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاريخ مربی صفحه خانگی
مهدي کاروند دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي تاریخ مربی صفحه خانگی
علي کاكانژادي فرد دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي آلی استاد صفحه خانگی
بهمن کرم الهي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي زبان و ادبيات فارسي استادیار صفحه خانگی
مصطفي کرم پور دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي جغرافيا استادیار صفحه خانگی
امير کريم دوست ياسوري دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی مکانیک استادیار صفحه خانگی
سلمان کریمی دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی برق استادیار صفحه خانگی
علي کياني دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسي کشاورزي علوم دامي دانشیار صفحه خانگی
داريوش یاراحمدي دانشکده ادبیات و علوم انسانی گروه آموزشي جغرافيا دانشیار صفحه خانگی
مجيد یاراحمدي دانشکده علوم پایه گروه آموزشي رياضي استادیار صفحه خانگی
عبد اله یاري دانشکده علوم پایه گروه آموزشي شيمي تجزیه استاد صفحه خانگی
اكبر یاري وند دانشکده فنی و مهندسی گروه آموزشی عمران مربی صفحه خانگی
بيژن یوسفي يگانه دانشکده علوم پایه گروه آموزشي زمين شناسي استادیار صفحه خانگی
حجت الله یونسی دانشکده کشاورزی گروه آموزشي مهندسی کشاورزی علوم آب استادیار صفحه خانگی
اطلاعات تماس
لرستان، خرم آباد
کیلومتر 5 جاده خرم آباد تهران - سازمان مرکزی دانشگاه لرستان
06633120106-06633120097
06633120106-06633120097
info@lu.ac.ir
نظر سنجی
نظرتان درباره طراحی جدید وبسایت چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

آمار بازدیدکنندگان
  • بازدید این صفحه: 68376
  • بازدید امروز: 5095
  • کل بازدید: 4782790
  • بازدید کنندگان آنلاین: 15
  • زمان بازدید: 0.3650