امروز: دوشنبه ٠٥ فروردين ١٣٩٨


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه بین بخشی برای تقویت صنعت گردشگری لرستان

 

جلسه‌ی مشترک مسئولان دانشگاه لرستان و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.

در این جلسه که صبح روز یکشنبه 18 شهریورماه در یکی از اتاقهای جلسات دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه لرستان برگزار شد، مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه‌ی دانشگاه لرستان، دکتر سیدنجم‌الدین الماسی بر تقویت ارتباط بین دانشگاه لرستان و بخش‌های گردشگری استان برای ایجاد رونق در صنعت گردشگری استان تأکید نمود.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان، بهاروند نیز بر تقویت ارتباط بین دانشگاه و سازمان میراث فرهنگی در جهت رفع مشکلات حوزه گردشگری استان تأکید نمود.

در این جلسه، راهکارهای تقویت صنعت گردشگری استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دکتر الماسی توضیح داد:«در دانشگاه لرستان اقدامات زیرساختی خوبی برای تقویت ارتباط بین دانشگاه و صنعت و نیز برای تقویت کارآفرینی و مهارت‌آفرینی انجام شده است».

وی افزود:«دانشگاه لرستان این آمادگی را دارد که همکاری خود را با سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان و نیز با سازمان‌های مردم‌نهاد این حوزه افزایش بدهد».

مدیر کارآفرینی و ارتباط با جامعه‌ی دانشگاه لرستان تصریح کرد:«نقش دانشگاهیان، محققان و پژوهشگران در رفع چالش‌های استان باید بیش از گذشته تقویت شود و گسترش یابد».

گفتنی است در این جلسه، برخی مسئولان شهرداری خرم‌آباد نیز حضور داشتند.

معمولاً چنین جلساتی با محوریت مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه‌ی دانشگاه لرستان با ادارات استان و همچنین با بخش خصوصی برگزار می‌شود تا ارتباط بین دانشگاه با جامعه بیش از پیش، تقویت شود و نقش دانشگاهیان در رفع چالش‌های استان افزایش یابد.

جلسه‌ی مذکور، با همکاری مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه‌ی دانشگاه لرستان و سازمان بسیج علمی و فناوری استان برگزار شد.١٤:٠٠ - يکشنبه ١٨ شهريور ١٣٩٧    /    شماره : ٤٤٠١    /    تعداد نمایش : ٧٣٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات