امروز: دوشنبه ٠٢ مرداد ١٣٩٦


  چاپ        ارسال به دوست

اسامی پذیرفته شدگان اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی 97-96

 

 

بر اساس بررسی دفتر استعدادهای درخشان، اسامی پذیرفته شدگان اولیه بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد

برای سال تحصیلی 97-1396 به شرح جدول زیر می باشد.

تذکر: افراد مشروحه زیر در صورت عدم تمایل به استفاده از این سهمیه، لازم است مراتب انصراف خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ21/4/96 از طریق مراجعه حضوری به دفتر استعداد درخشان و یا شماره فکس 06633120088 ارسال نمایند. بدیهی است پس از ثبت اسامی در پرتال سازمان سنجش، امکان تغییر در آن و ثبت در دانشگاه دیگر وجود ندارد.

 

 

اسامی پذیرفته شدگان اولیه کارشناسی ارشد بدون آزمون سال تحصیلی 97-96

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرش

ردیف

 

نام و نام خانوادگی

رشته پذیرش

1

راضیه مولوی وردنجانی

مدیریت بازرگانی- بازاریابی

23

پیام پارسایی نیا

مهندسی عمران- سازه

2

محمد محمدی قلعه نی

حسابداری

24

امیر نجفی تاری

مهندسی برق -سیستمهای قدرت

3

سمیه موسوی

بیماری شناسی گیاهی

25

سجاد طهماسبی

مهندسی برق- الکترونیک قدرت و ماشنهای الکتریکی

4

رضا مرادی

حشره شناسی

26

امیر حسین قائد رحمتی

مهندسی برق- مدارهای مجتمع الکترونیک

5

ابراهیم رحیمی

شناسایی و مبارزه با علفهای هرز

27

مهدی بیگدلی

مهندسی معدن- فراوری

6

یاسر سبزواری

مهندسی آب- آبیاری و زهکشی

28

محسن پنیری

مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

7

معصومه شاهیوند

ژنتیک و بهنژادی گیاهی

29

ژاله بشارتی نژاد

ریاضی کاربردی

8

سارا سیاه منصور

علوم مهندسی باغبانی- تولیدات گلخانه ای

30

هابیل خاوری

ریاضی کاربردی

9

پروین نصر چالشتری

علوم دامی-تغذیه دام

31

بهناز گنجی قنبری

ریاضی محض- جبر

10

سیمین سوری

علوم و مهندسی جنگل-مدیریت جنگل

32

شیدا قاسم نیا

ریاضی محض-آنالیز

11

لیلا نوری زاده

نهج البلاغه- اصول دین و معارف علوی

33

نسیم حیدری راد

ریاضی محض-آنالیز

12

شهین سلیمانی

زبان و ادبیات عربی

34

محمد علی شهمیان

فیزیک- ذرات بنیادی و نظریه میدانها

13

علی آقایی فرد

زبان و ادبیات فارسی

35

محمد بهرامی

فیزیک-فیزیک نجومی

14

مرضیه کرنوکر

مدیریت آموزشی

36

صدیقه دریکوندی

زیست شناسی سلولی و مولکولی-بیوشیمی

15

فاطمه شاکرمی

تاریخ –تاریخ ایران اسلامی

37

زهرا بیرانوند

زیست شناسی گیاهی-فیزیولوژی

16

زینب جهان

فیزیولوژی ورزشی- فیزیولوژی ورزشی بالینی

38

پرتو نصیری

زیست شناسی- سیستماتیک و بوم شناسی

17

فاطمه دیناروندی

فیزیولوژی ورزشی- فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی

39

کوثر پرورزاده

علوم زمین- زمین شناسی زیست محیطی

18

فرشته حسین پور

روانشناسی عمومی

40

حدیث بیرانوند

آمار –آمار ریاضی

19

زهرا مرادی

روانشناسی تربیتی

41

سمیرا لطیفی

شیمی-شیمی تجزیه

20

سارا زلقی

جغرافیا و برنامه ریزی گردشگری

42

هانیه نجفوند دریکوند

شیمی-شیمی آلی

21

محبوبه کیانی ده کیان

آب و هوا شناسی – آب و هوا شناسی کاربردی

43

معصومه معتمد

شیمی-نانوشیمی

22

فاطمه دریکوندی

جغرافیا و دفاع مقدس

 

-

-

 

 


١٥:٠٣ - شنبه ١٠ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٣١٩٦    /    تعداد نمایش : ١١٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





تمامی حقوق برای دانشگاه لرستان محفوظ می باشد.طراحی و پشتیبانی: واحد فناوری اطلاعات